Guru Net

Kubki reklamowe i inne uniwersalne upominki dla klientów

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Chcąc w skuteczny sposób wypromować swoją działalność i zwiększyć rozpoznawalność firmy, warto zainteresować się grupą produktów, jakimi są gadżety reklamowe. Są to produkty niedrogie, lecz niezwykle uniwersalne, co sprawia, że na ich zakup pozwolić może sobie niemalże każde przedsiębiorstwo. Na zakup takich upominków decydują się zarówno małe firmy, jak i korporacje o międzynarodowym zasięgu. Aby mieć pewność, że będą one w pełni użyteczne i odpowiednio spełnią swoje zadanie, należy dopasować je do naszej potencjalnej grupy docelowej, określając jej wiek, płeć oraz zainteresowania. Jakiego rodzaju gadżety reklamowe nigdy nie wychodzą z mody? Poniżej zestawienie trzech najbardziej uniwersalnych prezentów dla klientów.Pierwszym z nich są kubki reklamowe. Z tego typu gadżetów korzystamy każdego dnia – tak w biurze, jak i w domu, a w przypadku ich wersji termicznej – również w podróży czy na spacerze. Dostępne na rynku produkty tego typu różnić mogą się od siebie między innymi pojemnością. Najczęściej waha się ona od 100 do 750 mililitrów. Różny może być także materiał ich wykonania. Do wyboru mamy kubki plastikowe, metalowe, porcelanowe oraz ceramiczne. Bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznej ich wersji są naczynia, na powierzchni których nadruk widoczny jest dopiero wówczas, gdy zostaną one wypełnione gorącą cieczą. Równie ciekawie prezentują się kubki, gdzie zamiast tradycyjnego uszka mamy do czynienia z takim w kształcie serca czy zwierzątka.

Kubki reklamowe to nie jedyny popularny gadżet. Drugą propozycją są eko torby, które w ostatnich latach są coraz częściej kupowane przez polskie przedsiębiorstwa. Takie upominki różnić mogą się od siebie między innymi pojemnością. Do wyboru mamy torby jednokolorowe oraz wzorzyste. Są one niezwykle pojemne oraz praktyczne. Zabrać można je ze sobą na zakupy, do pracy czy na spacer.

Poza produktami, jakimi są kubki reklamowe, zdecydować można się także na zakup smyczy. Do takiego gadżetu przyczepić można zarówno identyfikator, jak i telefon, pendrive czy klucze.

Tagi: , ,

© 2016 - 2024 Guru Net